Wallace Myers Česká republika

Klára Prunerová

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Elektroprojektant - jednoúčelové testovací zařízení

PLNÝ
Plzeň
35 - 45.000 Kč

Hledáte změnu a chcete se vyhnout velkému korporátu? Od nového zaměstnání očekáváte osobní přístup a podporu nejen od kolegů ale i od vedení firmy? Pak hledáme právě Vás. Firma s mezinárodní působností zabývající se výrobou a konstrukcí jednoúčelových testovacích a montážních zařízení hledá do svého týmu posilu na pozici elektroprojektanta.

Co ve Vašem profilu nesmí chybět?

  • vzdělání technického směru
  • znalost elektrotechniky
  • orientace v elektroschématech
  • znalost kreslení DPS velkou výhodou
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

  • tvorba elektrických schémat strojů
  • práce v konstrukčních softwaru
  • zodpovědnost za technickou dokumentaci

Co Vám na oplátku nabízíme?

  • možnost osobního rozvoje formou školení
  • samostatnou i týmovou práci na projektech
  • finanční mzdové ohodnocení na základ zkušeností (35. - 45.000 Kč)
  • profesní růst
  • věrnostní bonusy
  • dovolenou nad rámec zákona a další benefity společnosti

Váš životopis mi zašlete na email klara@wallacemyers.cz nebo mi rovnou zavolejte na telefon 723 083 794. Ráda s Vámi danou pozici a společnost proberu a pomůžu Vám domluvit pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 07/05/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV