Wallace Myers Česká republika

Jitka Provazníková

Jitka se specializuje na nábor pracovníků v oblasti engineering, ať už jde o sektor automobilového průmyslu, elektrotechnologie nebo výrobu. Díky důkladným znalostem tohoto prostředí dokáže propojovat zajímavé pracovní příležitosti s těmi správnými lidmi.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Jitka
SDÍLEJ

Plánování výroby

PLNÝ
Žebrák
38-45 000 Kč

Máte dobrý odhad kolik, čeho a kdy se kam vejde? Dokonce tyto dovednosti uplatňujete v zaměstnání a chcete se dále rozvíjet? Pak Vám nabízíme skvělou příležitost, jak se realizovat v plánování výroby velmi důležitého dílu pro automobily. Každý, kdo řídí, má tento díl na očích a je jedno, v jakém autě sedí. Tato firma jako jediná v Evropě vyrábí tuto část vozu pro většinu automobilek v kvalitě 1. třídy.

A co je důležitější: hledáme člověka s potenciálem, který bude ve firmě také kariérně růst.

O jakou náplň práce se jedná:

  • tvorba krátkodobých i dlouhodobých výrobních plánů pro plně automatizované výrobní linky
  • porovnávání kapacitně úzkých míst výroby s požadavky zákazníků a návrh řešení
  • kontrola plnění stanoveného plánu a jeho případné úpravy
  • určení rozjezdu nových projektů do výroby
  • pravidelné ověřování dostupnosti materiálu a kapacit pro stanovenou výrobu
  • úzká spolupráce s vedoucími výrobních linek, projektovými manažery, logistiky i dalšími odděleními
  • poznání výroby, logistiky i celého fungování firmy tak, aby byl možný kariérní růst

Co je třeba mít, znát či umět:

  • mít zkušenosti s plánováním výroby min. 2 roky
  • dorozumět se anglicky
  • mít zkušenosti z výroby pro automobilový průmysl je velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • mít dobré organizační schopnosti
  • užívat si práci v týmu zkušených kolegů

Odměnou je:

  • velice zajímavá práce v týmu zkušených odborníků
  • práce u firmy s vybudovanou tradicí v ČR, stabilním zázemím a neustále rostoucím úspěchem
  • práce ve firmě s dobrým jménem, která se o své zaměstnance zajímá i dobře stará
  • možnost naučit se specifika automotive a dále kariérně růst
  • měsíční mzda 38-45 000 Kč (dle zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravné, zdravotní program, firemní akce...
  • vzdělávání, kurzy a školení

Nenechte si ujít zajímavou příležitost a neváhejte mne kontaktovat na tel čísle 608 930 597 nebo přes odpovědní formulář.
Těším se na spolupráci

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyer.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 28/01/2019

POŠLETE NÁM SVÉ CV