Wallace Myers Česká republika

Aleš Křížek

Aleš má více než dvacet let zkušeností v oblasti specializovaného recruitmentu a executive search. Vede českou pobočku Wallace Myers a jako recruiter se zaměřuje na sektor finance a účetnictví a IT.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Aleš
SDÍLEJ

Finanční manažer/ka

PLNÝ
Praha 1
100.000 Kč

Náplň práce:

• Práce po boku majitele firmy, který vám bude předávat jeho know how
• Komplexní zastřešení finanční agendy a operativy skupiny i našich klientů, včetně implementace a optimalizace procesů, vedení účetnictví externím firmám, společnostem ve skupině, reporting, komunikace s právníky
• Zodpovědnost za chod holdingu, včetně dozorování investic a projektů, včetně společností ve skupině
• Práce na projektech pro TOP klientelu a korporátní podniky (fúze a akvizice, nabývání a zcizování majetku, daňové právo a poradenství s přesahem do zahraničí, občanské právo pro TOP klienty)
• Přesah do daňové oblasti, práva, nemovitostí a investic
• Finanční plánování (budgeting, forecasting, reporting)
• Provádění měsíčních a ročních závěrek
• Denní využití AJ s klienty i zahraničními kolegy
• Práce v týmu, nikoliv individuálně - potrpíme si na kolektivní atmosféru a fyzickou přítomnost v kanceláří

Požadujeme:
• Ideálně praxe z BIG4
• Ochota učit se novým věcem a hledat nestandardní řešení
• Aj na komunikativní úrovni (min. B2)
• Pokročilá znalost MS Office
• Perfektní znalost účetnictví od „píky“ až po komplikované účetní transakce
• Znalost daňových předpisů
• Zájem o rozvoj nejen v profesní rovině, ale i v manažerské roli

Co Vám za to nabídneme?
• Různorodou práci pro zajímavé a významné klienty
• Možnost se dlouhodobě podílet na rozvoji skupiny
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení a bonusy na základě odvedené práce - roční odměna až ve výši 3x měsíčního platu
• Pružná pracovní doba
• Možnost odborného rozvoje a práce na zajímavých projektech v rámci menšího kolektivu v centru Prahy
• Možnost získat MBA na prestižní univerzitě v USA

POŠLETE NÁM SVÉ CV