Wallace Myers Česká republika

Tomáš Mikulec

Tomáš patří se svou mnohaletou praxí v recruitmentu k seniorním konzultantům Wallace Myers. Úspěšně obsazuje pozice středního, vyššího i top managementu. Při své specializaci na oblast financí a účetnictví čerpá znalosti ze vzdělání i osobní vášně pro tento obor. Klientům i kandidátům tak poskytuje odbornost, znalost trhu, profesionalitu a vysoké nasazení při hledání vhodné příležitosti či obsazování pozic.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Tomáš
SDÍLEJ

C# Developer Industry 4.0

PLNÝ
Plzeň
65 000 Kč

Pro našeho zahraničního klienta hledáme nadšeného SW vývojáře, který se chce podílet na opravdovém vývoji. Společnost v současné době investuje do digitalizace výroby. Vyvíjí především ovládácí SW na .NET platformě. Nejlepší uchazeči po zaučení budou spolupracovat přímo na R&D projektech.

C# Developer Industry 4.0 (60 - 75.000)

Náplň práce:

vývoj software pro řízení výroby v potravinářském průmyslu za použití programovacího jazyka C# a .NET frameworku
testování – automatizované testy
práce s real-time daty
práce s technologiemi a produkty od společnosti Microsoft pro vývoj (SQL Server, Azure Cloud, SSRS atd.)
úzká spolupráce s R&D oddělením v Německu
podílet se na agilním vývoji (SCRUM)
práce v 4 - 6členných týmech na různých částech systémů (database, services, UI, komunikace s jinými systémy – ERP, PLC)

Požadujeme:

znalost .NET a zkušenosti s objektovým programováním
Angličtinu nebo němčinu na takové úrovni, aby ses mohl/a domluvit s německými kolegy
zodpovědný přístup k práci – svědomitě vykonávat veškeré náležitosti spojené s prací a procesem scrumu
výhodou znalost python či javascript

Nabízíme:
možnost Home office, dotované stravování
finanční ohodnocení na základě zkušeností (60 - 75.000 Kč)
moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
možnost kariérního růstu
jazykové kurzy zdarma na pracovišti
dovolená nad rámec zákona
příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás pracovní nabídka? Rád Vám řeknu veškeré informace. Kontaktujte mě prosím na telefonu 770 665 006 nebo mi rovnou zašlete Váš životopis na email tomas@wallacemyers.cz

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz

Pozici jsme zveřejnili dne 07/09/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV