Wallace Myers Česká republika

Klára Pivoňková

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Technolog do vývoje - zpracování plastů

PLNÝ
Slaný
60 - 65.000 Kč

Chcete spolupracovat na vývoji produktů pro firmu, která dlouhodobě drží pozici technologického lídra v oboru? Na tuto pozici hledáme kandidáty s menší praxí, kterým nabídneme podporu při zaučení ale i kandidáty s delší praxí v oboru, které zapojíme do náročnějších projektů.

Jaké bude pracovní náplň?

  • spolupráce s týmem na konstrukční řešením nového produktu (od vývojové fáze až po uvedení do sériové výroby)
  • tvorba, správa a zavádění technologických postupů a procesních parametrů
  • schvalování výkresové dokumentace
  • koordinace návrhu a výroby forem
  • aplikace nejnovějších trendů v oblasti zpracování plastů
  • zajišťování ověřovací série nového produktu a implementace nápravných opatření

Co chceme v CV najít?

  • praxi na obdobné pozici (ideálně s technologií vyfukování plastů nebo se vstřikováním)
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • základní znalost 3D CAD/CAM programu
  • anglický jazyk je výhodou
  • zkušenosti s SAP jsou vítány

Co můžeme nabídnout?

  • finanční rozpětí na základě zkušeností (60 - 65.000 Kč)
  • zázemí mezinárodní společnosti, která se neustále rozvíjí
  • možnost pracovat s unikátními produkty a být u jejich vývoje
  • odborné a jazykové vzdělání, firemní školu, kafetérie
  • 13. plat, možnost HO, dovolená navíc, penzijní připojištění atd.
  • nástup možný dohodou
  • místo výkonu práce: Slaný

Zaujala Vás pracovní nabídka a rád se dozvíte více informací? Potřebujete některé informace doplnit? Zašlete mi Vás aktualizovaný životopis na email klara@wallacemyers.cz nebo mi rovnou zavolejte na telefon 723 083 794. Budu se těšit na naši spolupráci.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz.

POŠLETE NÁM SVÉ CV