Wallace Myers Česká republika

Klára Prunerová

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Elektroprojektant - automatizace

PLNÝ
Plzeň
30 - 45 000 Kč

Chcete být součástí projektů pro mezinárodní značky jako je Coca-Cola, Heineken nebo Plzeňský Prazdroj? Rádi si hrajete se schématy v konstrukčních programech? Do práce chcete chodit vždy s úsměvem na rtech? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme. Zašlete nám Vaše CV co nejdříve a staňte se členem dceřinné společnosti, která je největším výrobcem nápojových linek na světě. Tato pozice je vhodná jak pro absolventy tak pro zkušené elektroprojektanty.

Co budete dělat?

  • Zpracovávat návrhy rozvaděčů v projektech nápojových linek v programu Racos nebo E-planu
  • Nevyhnete se ani komunikaci s německými kolegy - jestli si chcete v cizím jazyku popovídat nebo napsat email necháme na Vás
  • Dokumentovat svojí práci v programu SAP
  • Spolupracovat v týmu profesionálních projektantů, od kterých se můžete hodně naučit

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost jakéhokoliv CAD systému, ve kterém jste už něco navrhl
  • Chuť absolvovat služební cesty do Německa - nejvíce se jezdí podívat se za kolegy do Rosenheimu a Neutraublingu
  • Angličtinu popřípadě němčinu, se kterou se dokážete domluvit s ostatními projektanty

Co Vám nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu, která je navíc zkrácená na 38,5 hodin týdně
  • Klidné pracovní prostředí přímo v Plzni
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti hrazené zaměstnavatelem
  • Mzdu v rozmezí 30-45.000 Kč dle zkušeností
  • Možnost Home officu
  • Stravenky ve výši 110 Kč
  • Dovolenou 25 dní
  • Prémie za pracovní výročí
  • Možnost naučit se nové věci

Neváhejte se zapojit do výběrového řízení ještě dnes. Pokud máte jakýkoliv dotaz, ráda Vám ho zodpovím na emailu klara@wallacemyers.cz nebo mi rovnou zavolejte na telefon 723 083 794 a můžeme vše nezávazně probrat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 06/01/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV