Wallace Myers Česká republika

Klára Pivoňková

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Junior konstruktér

PLNÝ
Slaný nebo Praha 6
35 - 45.000 Kč

Hledáte pracovní uplatnění po škole nebo chcete změnit zaměstnání? Chcete začít budovat kariéru ve firmě, která bude Vaše nápady podporovat? Nebaví Vás jenom sedět v kanceláři a nikdy na živo nevidět výrobek, který jste vykonstruoval? Rád se stanete součástí vývoje od A do Z? Pak jste člověk, kterého hledám!

Vaše pracovní náplň…:

  • spolupráce na vývoji zdravotnických prostředků pro lídra ve svém oboru
  • tvorba výkresové dokumentace ve 3D a 2D prostředí
  • správa dat v informačním systému, optimalizace stávajících produktů
  • spolupráce s vývojovým týmem, správa vybraného produktu z portfolia
  • optimalizace stávajících produktů

Požadujeme…:

  • VŠ/SŠ v oblasti strojírenství (pozice je vhodná i pro absolventy, i pro kandidáty s větší praxí)
  • znalost CAD programu pro konstrukci (Solid Edge výhodou)
  • komunikativní anglický jazyk, spolehlivost, týmovost, pečlivost
  • oceníme i Vaše kreativní myšlení

Co můžeme nabídnout?

  • finanční rozpětí na základě zkušeností (35 - 45.000 Kč)
  • zázemí mezinárodní společnosti, která se neustále rozvíjí
  • možnost pracovat s unikátními produkty a být u jejich vývoje
  • odborné a jazykové vzdělání, firemní školu, kafetérie
  • 13. plat, možnost HO, dovolená navíc, penzijní připojištění atd.
  • nástup možný dohodou
  • místo výkonu práce: Slaný nebo Praha 6

Láká tě pracovní nabídka? Hledáš změnu nebo uplatnění po škole a tohle je to pravé? Pak se budu těšit na Váš aktualizovaný životopis na email klara@wallacemyers.cz nebo mi zastihnete na telefonu 723 083 794. Těším se na spolupráci.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz.

POŠLETE NÁM SVÉ CV