Wallace Myers Česká republika

Klára Pivoňková

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Projektový manažer z výrobní nebo stavební oblasti

PLNÝ
Praha východ
od 70.000 Kč

Máte zkušenosti s projektovým řízením a jste týmový hráč? Pracoval/a jste ve výrobní nebo stavební společnosti? Troufáte si řídit celý proces zakázky, od projekce, inženýringu, konstrukce, výroby až po výstavbu? Máte zkušenosti s vedením lidí?

Pokud hledáte nové pracovní uplatnění a tato pozice je přesně pro Vás, budu ráda, když mi zašlete Váš životopis!

Co požadujeme?

  • min. 4 roky zkušenosti s projektovým řízením (ideálně ve výrobní firmě)
  • zodpovědnost, samostatnost, nebát se dělat rozhodnutí
  • schopnost a zkušenosti z finančního plánování, logická argumentace
  • být otevřen se stále učit nové věci, analytické myšlení
  • řidičský průkaz podmínkou, VŠ výhodou
  • certifikace IPMA - výhodou

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • koordinace zakázky výstavby a zajištění dodržování termínů jednotlivých fází projektu, sestavení zakázkového listu
  • spolupráce s obchodním zastoupením, konstrukcí, výrobou a výstavbou
  • příprava podkladů pro rozhodování o realizaci zakázek a jejich předložení vedení společnosti
  • organizace jednání a pravidelných porad s klíčovými účastníky projektu
  • sledování úrovně projektů, nastavování a kontrola rozpočtů
  • spolupráce při zavádění nových pracovních postupů
  • vyhodnocování úspěšnosti projektu, identifikace kritických míst, rizik

Na co se můžete ve společnosti těšit?

  • perspektivní práci ve společnosti, která patří na trhu ve svém oboru mezi leadery
  • finanční ohodnocení na základě zkušeností (od 70.000 Kč)
  • možnost seberealizace, stabilní zázemí
  • benefity: stravenky, sick days, dovolená navíc, služební vůz i k soukromým účelům
  • nástup možný po domluvě

Zaujala Vás pracovní nabídka? Není Vám něco jasné, nebo se rád/a dozvíte více informací? Váš životopis mi zasílejte na email klara@wallacemyers.cz nebo mi zavolejte na telefon 723 083 794. Ráda s Vámi pracovní nabídku proberu.

Budu se těšit na spolupráci

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 28/05/2021

POŠLETE NÁM SVÉ CV