Wallace Myers Česká republika

Klára Prunerová

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Manažer aplikačního oddělení

PLNÝ
Plzeň
od 50 000 Kč

Rád se stanete součástí stabilní společnosti s mezinárodní působností? Nechybí Vám zkušenosti s vedením týmu a domluvíte se anglicky? Pak hledám právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • vedení skupiny aplikačních inženýrů, plánování činností oddělení
  • dohled nad plněním plánů, navrhování opatření a koordinace úkolů
  • rozvoj oddělení po technické i personální stránce

Co by nemělo ve Vašem profilu chybět?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • schopnost vést tým a nebát se dělat zásadní rozhodnutí
  • základní znalost elektroniky a elektrických měření
  • časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Co Vám nabízíme?

  • možnost profesního i osobního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení na základně Vašich zkušeností
  • práci v přátelském kolektivu profesionálů
  • možnost částečné práce z home office
  • mobilní telefon, notebook a další zajímavé benefity

Neváhejte se zapojit do výběrového řízení ještě dnes. Pokud máte jakýkoliv dotaz, ráda Vám ho zodpovím na emailu klara@wallacemyers.cz nebo mi rovnou zavolejte na telefon 723 083 794 a můžeme vše probrat. Ráda Vám pomůžu domluvit schůzku ve společnosti.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail infozavináčwallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 27/01/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV