Wallace Myers Česká republika

Tomáš Mikulec

Tomáš patří se svou mnohaletou praxí v recruitmentu k seniorním konzultantům Wallace Myers. Úspěšně obsazuje pozice středního, vyššího i top managementu. Při své specializaci na oblast financí a účetnictví čerpá znalosti ze vzdělání i osobní vášně pro tento obor. Klientům i kandidátům tak poskytuje odbornost, znalost trhu, profesionalitu a vysoké nasazení při hledání vhodné příležitosti či obsazování pozic.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Tomáš
SDÍLEJ

Finanční účetní s němčinou

PLNÝ
Plzeň
30-45 000 Kč

Pro našeho klienta, německou výrobní společnost se sídlem na plzeňsku, hledáme motivovanou finanční účetní.

Náplň práce:

- participace v rámci finančního oddělení na vedení účetnictví pro německou entitu

- spolupráce na závěrkových operacích

- tvorba statistik a reportingová činnost

- spolupráce s oddělením billingu

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ekonomického směru

- praxe v účetnictví min 1 rok, znalost německých účetních standardů velkou výhodou

- dobrá znalost Excelu, SAP výhodou

- znalost Němčiny na komunikativní úrovni

- ochota cestovat na občasné služební cesty

Nabízíme:

- nadstandardní mzdové ohodnocení + bonusová složku

- 5 týdnů dovolené

- penzijní připojištění

- flexibilní pracovní dobu + možnost homeoffice

- cafeterii

- výhodné firemní stravování

- jazykové kurzy

V případě Vašeho zájmu mi, prosím, zašlete Váš životopis. Děkuji.

tel: 770 665 006
Senior Recruitment Consultant&Executive Professional

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz.

Pozici jsme zveřejnili dne 16/11/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV