Wallace Myers Česká republika

Klára Prunerová

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

PLC programátor

PLNÝ
Praha nebo Brno
35 - 50.000 Kč

Pro mezinárodní společnost, která se zabývá řešením v oblasti průmyslové automatizace hledáme posilu do týmu na pozici PLC programátora. Máš platnou vyhlášku a nechybí ti znalost programování PLC? Hledáš změnu a rád se staneš součástí stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou? Pak jsi člověk, kterého hledáme!

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • samostatně ale i v týmu budeš programovat průmyslové řídící systémy
  • nebude chybět ani tvorba projektové dokumentace
  • těšit se můžeš na oživování systémů do provozu a nájezd technologie
  • projekty jsou vykonávány zejména v ČR - část pracovní doby je v kanceláři a část pracovní doby u klienta - nemusíš se bát dlouhých zahraničních cest
  • ve společnosti můžeš uplatit i znalost senzoriky, bezpečnostních prvků a průmyslových komunikací

Co od tebe očekáváme?

  • vzdělání v oblasti elektro podmínkou
  • znalost Aj nebo Nj stačí na úrovni práce s technickou dokumentací
  • znalost programování PLC (Allen Bradley nebo Siemens S7/TIA)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • platná el. vyhláška 50
  • Co ti nabízíme?
  • platové ohodnocení na základě zkušeností (35 - 50.000 Kč) + roční bonus
  • možnost profesního a kariérního růstu
  • bohatý systém firemních benefitů
  • 5 týdnů dovolené + flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na výuku jazyků, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • přátelský kolektiv ve stabilní zahraniční firmě

Na Váš životopis se budu těšit na emailu klara@wallacemyers.cz nebo mi můžete zavolat na telefon 723 083 794. Ráda s Vámi proberu nabídku detailněji.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz

Pozici jsme zveřejnili dne 21/01/2021

POŠLETE NÁM SVÉ CV