Wallace Myers Česká republika

Jitka Provazníková

Jitka se specializuje na nábor pracovníků v oblasti engineering, ať už jde o sektor automobilového průmyslu, elektrotechnologie nebo výrobu. Díky důkladným znalostem tohoto prostředí dokáže propojovat zajímavé pracovní příležitosti s těmi správnými lidmi.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Jitka
SDÍLEJ

Supplier Quality Engineer

PLNÝ
Hořovice
45-58 000 Kč

Hledáme odborníka v oblasti kvality, který doplní stávající, fajn, stabilní tým. Uchazeči se zkušenostmi z dodavatelské kvality se mohou zapojit do vedení skupinky specialistů, uchazeči se zkušenostmi z oblasti výrobní či výrobkové kvality firma naučí a posune směrem k SQA, po zaučení a v případě zájmu také do vedoucí pozice.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu nakupovaných dílů
  • Vedení inženýrů dodavatelské kvality
  • Řešení reklamací s dodavateli
  • Spolupráce s dodavateli při návrhu řešení neshodných materiálů
  • Pravidlená hodnocení dodavatelů
  • Realizace dodavatelských auditů
  • Vedení dokumentace týkající se dodavatelské kvality

Stačí splňovat následující předpoklady:

  • Znalost VDA či ISO norem kvality
  • Zkušenost z automotive velkou výhodou
  • Pokročilou znalost AJ
  • Silné vyjednávací schopnosti

A odměnou bude:

  • Prostředí stabilní, zavedené firmy s dlouholetou tradicí a vyspělou kulturou
  • Měsíční mzda od 45 do 58 000 Kč
  • Roční bonusy
  • Další rozvoj a vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na úrazové pojištění, zdravotní péči, stravné...
  • Podpora zdravého životního stylu a spokojenosti na pracovišti

Zajímá Vás vice informací? Pak neváhejte odpovědět přes kontaktní formulář nebo volat na tel. číslo 608 930 597.
Těším se na spolupráci.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyer.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 28/01/2019

POŠLETE NÁM SVÉ CV