Wallace Myers Česká republika

Tomáš Mikulec

Tomáš patří se svou mnohaletou praxí v recruitmentu k seniorním konzultantům Wallace Myers. Úspěšně obsazuje pozice středního, vyššího i top managementu. Při své specializaci na oblast financí a účetnictví čerpá znalosti ze vzdělání i osobní vášně pro tento obor. Klientům i kandidátům tak poskytuje odbornost, znalost trhu, profesionalitu a vysoké nasazení při hledání vhodné příležitosti či obsazování pozic.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Tomáš
SDÍLEJ

Marketing Financial Analyst

PLNÝ
Praha
65 000 Kč

Pro našeho klienta, prestižní britskou FMCG společnost se sídlem v širším centru Prahy, hledáme motivované kandidáty s potenciálem.

Náplň práce:

- spolupráce a analytická podpora marketingového oddělení
- nákladové finanční analýzy a vyhodnocení jednotlivých marketingových projektů
- budgeting, forecasting, finanční reporting
- spolupráce s finančním manažerem

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi v podnikových financích min 2 roky
- dobrou znalost Angličtiny - B2
- pokročilý Excel, SAP výhodou
- orientaci v IFRS
- dynamickou a aktivní osobnost

Nabízíme:

- možnost kariérního růstu na manažerskou pozici
- roční finanční bonus
- cafeterie v hodnotě 15.000 Kč
- multisport karta
- 5 týdnů dovolené + sickdays
- stravenky
- penzijní připojištění
- flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice

V případě Vašeho zájmu mi, prosím, zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce. Děkuji.

tel: 770 665 006

Senior Recruitment Consultant&Executive Professional

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz.

Pozici jsme zveřejnili dne 13/10/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV