Wallace Myers Česká republika

Jitka Provazníková

Jitka se specializuje na nábor pracovníků v oblasti engineering, ať už jde o sektor automobilového průmyslu, elektrotechnologie nebo výrobu. Díky důkladným znalostem tohoto prostředí dokáže propojovat zajímavé pracovní příležitosti s těmi správnými lidmi.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Jitka
SDÍLEJ

Vedoucí zákaznické kvality

PLNÝ
Žebrák a okolí
55-75 000 Kč

Doplňujeme tým kvality ve firmě vyrábějící významnou součást osobních automobilů. Je to příležitost pro leadera z oblasti kvality, který by se rád dostal do ustáleného prostředí se zaběhlým a fungujícím systémem, nebo pro inženýry kvality, kteří by se chtěli posunout ve své kariéře k vedení lidí.  Hledáme člověka s přirozeným respektem, s energií a chutí do práce.

Co bude Vaším úkolem:

  • spolupracovat s projektovým týmem při přípravě a náběhu nového modelu
  • mentorovat a vést menší tým inženýrů kvality
  • jednat se zákazníkem
  • dohlížet na dodržování standardů kvality, provádět interní audity
  • účastnit se zákaznických auditů
  • řešit eskalované reklamace
  • reportovat a monitorovat ukazatele, vést statistiku
  • přinášet nápady na preventivní opatření v oblasti kvality

Stačí splňovat následující předpoklady:

  • znát VDA či ISO normy kvality
  • mít zkušenost z oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • mluvit anglicky a německy
  • nebát se vést tým, ideálně mít zkušenost z vedoucí pozice
  • umět argumentovat a řešit operativní záležitosti
  • profesionálně jednat se zákazníkem

A odměnou bude:

  • prostředí stabilní, zavedené firmy s dlouholetou tradicí a vyspělou kulturou
  • měsíční mzda odpovídající zkušenostem
  • roční bonusy
  • další rozvoj a vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na úrazové pojištění, zdravotní péči, stravné...
  • podpora zdravého životního stylu a spokojenosti na pracovišti

Zajímá Vás vice informací? Využijte letní čas k nalezení té správné výzvy a neváhejte odpovědět přes kontaktní formulář nebo volat na tel. číslo 608 930 597.
Těším se na spolupráci.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 04/06/2019

POŠLETE NÁM SVÉ CV