Wallace Myers Česká republika

Klára Prunerová

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Servisní technik pro průmyslové chlazení

PLNÝ
Praha - Letňany
35 - 50.000 Kč

Hledáte nové pracovní uplatnění? Chcete se stát součástí nadnárodního koncernu a světového leadera? Nechybí Vám platná vyhláška a certifikát na F-plyny? Pak hledáme právě Vás!

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektra (obor chlazení výhodou)
  • platná vyhláška 50 paragraf 6, pájecí průkaz výhodou
  • certifikát pro práci s F-plyny, řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat v rámci Čech - podmínkou

Náplň práce?

  • provádění servisních prací u zákazníka (v rámci ČR)
  • dílenské opravy a montáže, technická podpora zákazníků
  • komunikace se servisním oddělením i s ostatními pracovníky firmy
  • vedení servisních dokladů, které jsou spojené s agendou

Na co se můžete těšit?

  • zázemí nadnárodní firmy - Praha Letňany
  • finanční ohodnocen na základě zkušeností (35 - 50.000 Kč)
  • propracovaný systém benefitů, 5 týdnů dovolené
  • multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • stravenky ve výši 130 Kč, možnost profesního rozvoje

Oslovila Vás inzerovaná pracovní nabídka? Zašlete mi Váš aktuální životopis na email klara@wallacemyers.cz nebo mi rovnou zavolejte na telefon 723 083 794. Ráda se s Vámi spojím a nabídku představím.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 15/07/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV