Wallace Myers Česká republika

Klára Pivoňková

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Vývojový konstruktér do automotive

PLNÝ
Praha
35 - 50.0000 Kč

Chcete být součástí projektů pro vývoj v mezinárodní automotive společnosti? Anglický jazyk je Váš kamarád a nechybí Vám zkušenosti s programem Catia? Tak se chopte této jedinečné šance, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat pro společnost, která Vám nabízí kromě zajímavé práce také řadu benefitů a fajn pracovní kolektiv.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, chuť ho v práci využívat
  • zkušenosti s progamem Catia, ostatní 3D softwary výhodou
  • znalost plastů
  • orientaci v technické dokumentaci

Jaká je náplň práce?

  • spolupráce na vývoji nových komponentů
  • vytváření technické dokumentace
  • tvorba 3D modelů v systému Catia
  • úpravy stávajících konstrukčních řešení

Co Vám na oplátku nabízíme?

  • dovolenou nad rámec zákona, příspěvek na stravování
  • možnost využít služeb závodního lékaře, Multisport karta
  • finanční ohodnocení na základě zkušeností (35 - 50.000 Kč)
  • kanceláře hned u metra, skvělá dostupnost
  • moderní prostředí rodinné výrobní firmy

Zaujala Vás pracovní nabídka? Chcete se dozvědět více informací o společnosti nebo pozici? Určitě mě zastihnete na telefonním čísle 723 083 794 nebo na emailu klara@wallacemyers.cz. Ráda Vám poskytnu veškeré informace.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz

POŠLETE NÁM SVÉ CV