Wallace Myers Česká republika
Menu

Pomůžeme vám najít práci, která vám sedne


Služby Wallace Myers pro ty, kdo hledají novou praci

Možná jste se k nám dostali na doporučení. Proklikli nějaký pracovní inzerát anebo odkaz z Google. Víte, jakou práci chcete. Ale nevíte, jak ji najít. Anebo se vám to prostě nedaří.

Ve Wallace Myers se specializujeme zejména na tyto čtyři oblasti pracovního trhu.

Působíme v regionu Prahastřední Čechy.

Co pro vás můžeme udělat?

 • Nabídnout vám některou z našich volných pozic
  Pravidelně inzerujeme volná místa našich klientů. Ať už tady u nás na webu, anebo na vybraných pracovních portálech. Možná že právě teď obsazujeme pozici, která by vás zajímala. Podívejte se >>>.
 • Najít vám práci na míru
  S většinou firem spolupracujeme dlouhodobě. Velmi dobře známe jejich potřeby a plány. Víme o výběrových řízeních, která se teprve chystají. O volných pozicích, na jejichž obsazení se zatím nepracuje. Zkrátka dostávají se k nám pracovní příležitosti, které mohou být rychle obsazeny bez tradiční inzerce. A některé pozice se takto obsazují běžně.

Pokud o vás víme, budete první,
koho oslovíme.

 

Co od nás můžete ještě čekat?

Zájem. Slušnost a zdvořilost. Dobrá komunikace je základ.
Jsme otevření a snažíme se, aby se každý kandidát posunul dál.
V praxi to znamená.

 • Seznámíme vás s podrobnostmi
  O pracovní pozici i firmě víme maximum možného. Detailně probereme náplň zaměstnání, nastíníme vám atmosféru ve společnosti. Představíme tým, v němž byste pracovali.
 • I s pochybnostmi
  Otevřeně komunikujeme i mínusy. Když si nejsme něčím jistí, řekneme vám to. Nikoho nikam netlačíme. Nikdy. Naším zájmem je pomoci vám k trvalé práci. Spokojení a obchodně úspěšní jsme jen tehdy, pokud jste spokojení vy a váš zaměstnavatel.
 • A dáme vám konkrétní zpětnou vazbu
  U nás se nestane, abychom vám neodpověděli. Abyste nedostali zpětnou vazbu. Takovou, která vám k něčemu bude. Někdy to prostě nevyjde, svět se nezboří. Zlepšit se ale můžete jen tehdy, když víte, na čem zapracovat.

 


Líbí se vám naše nabídka? Tak udělejte první krok

Pošlete nám své CV.
Anebo se nám rovnou ozvěte na

+420 776 755 036 | ales@wallacemyers.cz