Wallace Myers Česká republika

Tomáš Mikulec

Tomáš patří se svou mnohaletou praxí v recruitmentu k seniorním konzultantům Wallace Myers. Úspěšně obsazuje pozice středního, vyššího i top managementu. Při své specializaci na oblast financí a účetnictví čerpá znalosti ze vzdělání i osobní vášně pro tento obor. Klientům i kandidátům tak poskytuje odbornost, znalost trhu, profesionalitu a vysoké nasazení při hledání vhodné příležitosti či obsazování pozic.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Tomáš
SDÍLEJ

Daňový konzultant (transferové ceny)

PLNÝ
Praha
45 - 65.000 Kč

Pro zahraniční poradenskou společnost se sídlem v centru Prahy hledáme odborníky v daňové oblasti.

Náplň práce:

  • Účast na projektech (tuzemských, mezinárodních) v oblasti převodních cen
  • Příprava odborných stanovisek, revize a dokumentace převodních cen
  • Tvorba srovnávacích analýz
  • Vedení juniorních kolegů
  • Analytická činnost v oblasti sběru dat a jejich interpretace
  • Komunikace s finančními úřady
  • Tvorba srovnávací analýz

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Dobrá znalost Aj (další jazyk výhodou)
  • Předchozí zkušenost s transferovanými cenami
  • Dobrý přehled v účetních a daňových předpisech, znalost finanční analýzy

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + finanční bonusy
  • 21 tis. ročně v rámci kafetérie
  • Atraktivní balíček dalších firemních benefitů (pojištění, stravenky…)
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy a odborné stáže v zahraničí

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail infozavináčwallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

Pozici jsme zveřejnili dne 17/02/2020

POŠLETE NÁM SVÉ CV