Wallace Myers Česká republika

Klára Pivoňková

Klára se v recruitmentu specializuje na technické pozice ve strojírenském a automobilovém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví a v oblasti automatizace. Osobním a přátelským přístupem ke kandidátům i zaměstnavatelům dokáže navodit tu správnou atmosféru a udělat z náborového procesu činnost bez nepříjemných a stresových situací.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Klára
SDÍLEJ

Projektový manažer - výrobní linky

PLNÝ
Štětí
65 - 80.000 Kč

Máte zkušenosti na podobné pozici a hledáte nové pracovní uplatnění? Jste organizační typ a máte vystudovanou VŠ technického směru? Zkušenosti s vedením projektů a hlídáním finančních limitů Vám zajistí na této pozici velkou výhodu!

Pro společnost, kde není zaměstnanec jen číslo a umí si svých lidí vážit, hledáme novou posilu do týmu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • řízení a rozvoj projektového návrhu/plánu za účelem stanovení časového rámce, finančních limitů, procesů, realizace projektu, personálních požadavků a rozdělení dostupných zdrojů podle jednotlivých fází projektu
  • koordinace malého týmu specialistů/dodavatelů při plnění projektových úkolů
  • vymezování činností (počínaje stávajícími řešeními)
  • budete se podílet na nastavování parametrů pro hodnocení projektu
  • udržování vztahu s dalšími účastníky projektu
  • pravidelný reporting managementu o vývoji projektu

Co Vám společnost nabízí?

  • zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • zaškolený tým zaměstnanců a dobré vztahy na pracovišti
  • odpovídající mzdové ohodnocení (v závislosti na předešlých znalostech a zkušenostech)
  • pracovní doba 37,5h týdně
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna, 1 sick day
  • stravenky, jazykové vzdělávání, služební telefon, notebook
  • příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, odměna při pracovním/životním jubileu, bezúročné půjčky atd.
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Ráda Vám ve společnosti domluvím osobní schůzku. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na telefonu 723 083 794 nebo mi zašlete Váš životopis na email klara@wallacemyers.cz

Budu se těšit na naši spolupráci

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

POŠLETE NÁM SVÉ CV