Wallace Myers Česká republika Menu

Pomáháme firmám získat ty správné lidi. Najdeme je i vám

Proč je nechat hledat nás?

Protože máme výsledky. A ty máme proto, že…

Proč spolupracovat s recruitery z Wallace Myers - baví nás to

Nás to prostě baví

A ano i dobře živí. Ale bez nadšení bychom recruitment nedělali tak dlouho. V tak vysoké kvalitě. Máme fokus. I díky specializaci. Vyhledáváme kvalifikované zaměstnance především v oblastech engineering, automotive a výroba. Ve financích a účetnictví. A také v IT.

Proč spolupracovat s recruitery z Wallace Myers - seniorita

Seniorita, kterou v ČR jen tak nenajdete

Máme hodně zkušeností. Profesních i životních. A neustále sbíráme nové. Naši recruiteři působí v náboru zaměstnanců 10, 15 i více let. Máte tak k dispozici opravdu pořádnou porci know-how i životního rozhledu. A ten je při práci s lidmi vždycky potřeba.

Proč spolupracovat s recruitery z Wallace Myers - dobré vztahy

Budujeme dobré vztahy

Každou zakázkou. U vás ve firmě, když vám pomáháme získat zaměstnance, na které se můžete dlouhodobě spolehnout. Mezi vámi a námi jako obchodními partnery, kteří si důvěřují a rádi spolupracují.

Proč spolupracovat s recruitery z Wallace Myers - znalost trhu práce

Detailní znalost českého trhu práce

Sbíhají se u nás cenné informace. Veřejné i zákulisní. Od zaměstnavatelů i zaměstnanců. Podrobně známe pracovní oblast, náborové strategie jednotlivých podniků, platové podmínky… stejně jako známe požadavky, potřeby a (některé) touhy pracovníků.

Proč spolupracovat s recruitery z Wallace Myers - mezinárodní přesah

I mezinárodní přesah

V Čechách jsme doma, ale ne v české bublině. Díky intenzivnímu kontaktu s irskou centrálou máme přehled o pracovním trhu v Irsku a Velké Británii. Sledujeme a smysluplně aplikujeme novinky v metodách vyhledávání zaměstnanců. Už dneska tak těžíme z trendů, které se do České republiky dostanou za 1–2 roky.

Proč spolupracovat s recruitery z Wallace Myers - hrajeme fair-play

Hrajeme fair-play

Vyznáváme slušnost a zdvořilost vůči všem stranám. A s obdobně naladěnými klienty také pracujeme. Vždycky jednáme na rovinu. Když nemáme kapacitu splnit váš urgentní požadavek, řekneme vám to. Když si nejsme 100% jistí vybraným kandidátem, řekneme to. Když si myslíme, že máte na pozici přemrštěné požadavky, tak to vám taky řekneme.